Jsme WALMARK, největší nezávislá společnost zabývající se Consumer Healthcare v regionu Střední a Východní Evropy. Jsme společnost s českými kořeny stavící na tradici, pozitivních hodnotách a etickém chování. Soustředíme se na inovace a otevíráme zákazníkům nové a vylepšené možnosti, jak dbát o své zdraví. Využíváme jedinečné příležitosti šířit mezi lidi povědomí o zdravém způsobu života.

Area Sales Manager pro ČR

PRO NÁŠ OBCHODNÍ TÝM CZ HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU/ KOLEGYNI NA POZICI AREA SALES MANAGERA PRO CELOU ČESKOU REPUBLIKU.

Co od Vás očekáváme?

• Min. středoškolské vzdělání
• Zkušenost z oblasti FARMACIE PODMÍNKOU
• Prokazatelnou zkušenost s vedením týmu
• Schopnost motivovat ostatní členy týmu
• Energickou osobnost se silnou komunikační a vyjednávací schopností
• Proaktivní, samostatnou osobnost se zaměřením na výsledky
• Znalost MS Office

Co bude Vaším úkolem?

• Zodpovědnost za plnění obchodního plánu svěřeného regionu
• Vedení, motivace, hodnocení a rozvoj obchodního týmu
• Analýza prodejů, sledování konkurence
• Rozvoj obchodní strategie a spolupráce s marketingovým oddělením
• Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky, řešení krizových situací
• Podílet se na růstu společnosti
• Aktivní účast na kongresech
• Motivační implementace funkčního bonusového systému
• Zajištění funkční segmentace
• Příprava, přidělení a kontrola svěřeného rozpočtu

Co Vám za to nabízíme?

• Možnost pracovat na důležité pozici v rámci obchodního oddělení
• Velkou míru seberealizace ve svěřené oblasti
• Zázemí stabilní, úspěšné a stále rostoucí mezinárodní společnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

WALMARK, a.s.

Kontakt

Veronika Novotná
Certifikáty & ocenění

Walmark se stal v roce 2013 a 2014 nejžádanějším zaměstnavatelem Moravskoslezského kraje.

Anketu mezi VŠ studenty pořádá organizace AIESEC.

25
let jsme zde pro Vás
40
zemí, kde nakoupíte
naše produkty
1500
produktů v našem portfoliu
176.098
spokojených členů Klubu zdraví Walmark